0
X
X
Ваше замовлення
0
Разом:
0 грн
Оформити замовлення

Про нас

Crew Members – ресторан (суші-бар) та доставка автентичної азіатської кухні.

В нашому меню ви знайдете оригінальні страви японської та американської кухні

Про нас
Унікальність
Crew Members

Історія Crew почалася з рішення розпочати власну історію про поєднання мега-кропіткої праці, бажання створити місце турботи та преміального смаку та великої любові до ролів та бургерів. А чому б і ні? Усі ми одного разу задумувались  над тим, що замовити сьогодні: азіатську кухню або ж американську, рол або бургер? Crew Sushi та Crew Burger разом об’єдналися в один тендітний та, водночас, нетривіальний Crew, який створений для того, аби ламати усі смакові стереотипи.

Наші постулати

Crew Members — це про сім'ю, дружбу, ком'юніті

Це преміальне обслуговування

Це дбайлива доставка

Це преміальний сервіс, який дуже user friendly

Це прозорість та автентичність

Це ресторан у вас вдома

Наша філософія

Ідея засновника Crew Members в тому, щоб передати справжній дух гастрономічної азіатської культури далеко від місця її виникнення: у себе вдома, в гостях, на роботі.

Як кажуть азіати "В кожній грудочці рису - частинка життя".

 

Про нас Про нас
Від власника
         У будь-якого бізнесмена на певному етапі виникає бажання відкрити свій заклад. Будь то кафе, ресторан, або ще якесь затишне і душевне місце. Таку віддушину придумав собі і я. Вірніше це мрія виросла і подорослішала разом зі мною. Прикладом став мій батько. Він був першовідкривачем у сфері ресторанів автентичної корейської кухні за радянських часів. У свої 27 він побудував ресторан в маленькому містечку в Казахстані, як то кажуть, з нуля. Це було дивиною того часу. Всі інгредієнти готувалися за старовинними рецептами, збереженими нашою родиною. На моїх очах ресторан під назвою «Аріранг» будувався і розвивався, посіявши в мені мрію.
 
        У мене особливе ставлення до рису, як і у всіх азіатів. Спробувавши суші в Азії, я зрозумів, що справжні суші у нас велика рідкість. Підігрітий бажанням зберегти традиційну кухню, наважуюся створити свій ресторан. Ідея ресторану в симбіозі японської та корейської кухні. А саме автентична кухня без поправок на сучасні віяння.
 
        Використавши власне прізвище в назві, я покладаю на себе величезну відповідальність. Це безсумнівно хороший мотиватор для підтримки якості і чесності в роботі. Логотип містить ієрогліф не просто для краси. Це наш сімейний ієрогліф, що позначає приналежність до роду. Він передається з покоління в покоління. Вшановуючи традиції сім'ї і роду, представляю Вам сімейний ресторан Crew Members. У нас Ви можете скуштувати страви справжньої азіатської кухні, приготовані за всіма канонами і правилами.
 
Crew Members